לוגו oc-officecleaning

8 טיפים חשובים לבחירת חברת ניקיון משרדים

בחרו בניקיון שוטף או עמוק ויסודי!
וחשבו בעזרת מחשבון ניקיון משרדים וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית!
{{index+1}}
בחר בסוג הניקיון

נקיון קבוע

נקיון חד פעמי

{{officeSize.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
{{workings.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
(מתחת ל6 שעות, ניתן רק בערב)
(אפשר לכתוב גם לפי חצאיים: 9.5)
{{errorNumber}}
{{errorDay}}
סה"כ שעות שבועיות סה"כ שעות חודשיות סה"כ לתשלום סה"כ לשעה
{{ houersResultweekly.toFixed(0) }} {{ houersResultMonthly.toFixed(0)}} {{ Math.abs(Global_Cost_to_Customer).toFixed(0).toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ",") }} ש"ח {{houerlyClient.toFixed(1)}}

{{disWahtApp}}

{{errorCopon}}

{{officeSize.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
עלות חד פעמי
{{result.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ",")}} ש"ח + מע"מ

המחיר הסופי יהיה כפוף למדידת המשרד ע"י מפקח הניקיון.

למען הסר הספק המחירים לא כוללים מע"מ

מלאו פרטים מדויקים לקבלת הצעה משתלמת ביותר לניקיון המשרד

{{successMsg}}

נמאס לך להיכנס למשרד שלך ולגלות שלא נותנים לך שירותי ניקיון למשרד כמו שהיית רוצה ? מסכים ומקלדות מלאות אבק, גופי תאורה שלא נגעו בהם כבר מספר חודשים ואפילו שולחנות עבודה מאובקים, פחי אשפה שעלו על גדותיהם? מקום עבודה נקי ומסודר הוא לא רק חיוני לפרודוקטיביות אלא גם לתחושה של העובדים, שהמשרד הפך להם לבית. כאן הבחירה הנכונה של חברת ניקיון משרדים הופכת לחיונית. ישנם מספר חברות בשוק ניקיון המשרדים, איך תדע איזו מהן מתאימה ביותר לחברה שלך? בפוסט זה בבלוג, נסקור שבעה שיקולים חשובים שעליך לזכור בעת בחירת חברת ניקיון משרדים. מבדיקת רישיון בתוקף ואת חשיבותו ועד להבטחת כיסוי ביטוחי לכל חלילה בעיה שתגיע, העמקה בגורמי מפתח שיכולים לעשות את כל ההבדל בין משרד נקי באמת, לבין עוד חברת ניקיון משרדים שפשוט לא עושה את עבודתה ועוד. לכן, כשאתם יוצאים לחפש את חברת הניקיון המושלמת לכם, זכרו את השיקולים הללו. על ידי ביצוע הבחירות הנכונות היום, תוכלו ליצור סביבת עבודה נקייה, מזמינה, בטוחה שתגביר את הפרודוקטיביות ותשאיר רושם חיובי הן על העובדים והן על הלקוחות, כך שתוריד לנו מטלה מהראש שעמוס בכל כך הרבה מטלות אחרות.

להלן 8 הטיפים הכי חשובים לבחירת חברת ניקיון למשרדים שלכם:

רישיון ותקנות בתוקף

אחד הדברים הראשונים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת חברת ניקיון משרדים הוא האם יש לה רישיון בתוקף. למרות שזה עשוי להיראות לא מובן מאליו, אנשים רבים מתעלמים מהצעד הזה ובסופו של דבר יכול להוביל לפלונטר משפטי ולא נעים. רישיון קבלן נותן שירות תקף מבטיח שהחברה עמדה בדרישות הנדרשות למתן שירותי ניקיון על ידי משרד התמ״ת ומשרד הכלכלה. בנוסף, זה נותן לך שקט נפשי בידיעה שאתה עובד עם קבלן לגיטימי ובעל מוניטין, שלא רק עומד מול הדרישות מול המדינה ומולך, אלא גם מול העובדים שלו, בנוסף לרישיון, כדאי לבדוק גם אם חברת הניקיון ביקרה חלילה בבתי משפט למול העובדים שלה או לקוחות, האם היא ״נקיה״ כמו שהיא מציינת שהיא, או שהיא רק מדברת על ניקיון (:.

ניסיון ומומחיות

בכל הנוגע לניקיון משרדים, הניסיון חשוב. חפשו חברה שנמצאת בשוק מספר שנים ובעלת רקורד מוכח במתן שירותים באיכות גבוהה. חברת ניקיון משרדים מנוסה שנתקלה באתגרים שונים לאורך זמן פיתחה לעצמה גם אסטרטגיות יעילות להתגבר עליהם בעתיד.
יתר על כן, קחו בחשבון את המומחיות של צוות הניקיון המועסק בחברה. האם מדובר באנשי מקצוע מיומנים שמבינים בטכניקות ניקוי שונות? האם יש להם ידע על ציוד מיוחד או מוצרים הנדרשים למשימות ספציפיות? צוות מיומן ידאג לניקיון המשרד שלכם ביסודיות וביעילות.

מוניטין והמלצות

מוניטין טוב מדבר על אמינות ואיכות השירות של חברת ניקיון משרדים. קחו קצת זמן והקדישו אותו לבדיקת ביקורות מקוונות בגוגל מיי ביזנס, או בקשו המלצות מחברות אחרות הדומות בהיקף הפעילות לזו שלכם שעובדות עם אותה חברת ניקיון משרדים, לדוגמא אם אתם עובדים בתל אביב , ואתם מחפשים משרה מלאה, בקשו לדבר עם לקוחות שהחברה נותנת להם שירותי ניקיון משרדים בתל אביב במשרה ממלאה, אם אין כאלה, זוהי נורת אדומה ראשונה.

לקוחות ממליצים הוא אינדיקטור חזק לכך שאתה יכול לסמוך על החברה שתעמוד בציפיות שלך.

התאמה אישית וגמישות

לכל משרד יש צרכי ניקיון ייחודיים ולכן חשוב למצוא חברת ניקיון המציעה התאמה אישית וגמישות בשירותיה. 

לדוגמא אתם חברת הייטק שמעוניינת שתגיע מנקה לשעה בצהרי היום ואת עיקר שירותי ניקיון למשרד תרצו לקבל בשעות הערב, זה שונה מאוד מחברת עורכי דין שמספר העובדים מועט ולא מצטברים כלים, והיו מעדיפים שכל שעות העבודה יתרכזו בערב לעבודה עמוקה יותר.

תיקחו לכם רגע וביחד עם חברת ניקיון משרדים שלכם דונו בהעדפות הניקיון שלכם, בלוחות הזמנים, ובאיזורי המשרד שלכם או משימות ספציפיות הדורשות תשומת לב מיוחדת. חברת ניקיון משרדים אמינה תעבוד איתך על מנת ליצור תוכנית ניקיון מותאמת אישית התואמת את הפעילות העסקית שלך.

איכות הניקיון והדרכה

כדי להבטיח שחברת הניקיון תספק לכם את האיכות באופן עקבי בשירותיה, חברת ניקיון משרדים בעלת מוניטין צריכה לקיים תוכנית עבודה מסודרת ביום כניסת העובדים לפעילות, כך שהעובדים יודעים בדיוק מה הם עושים ומתי, בנוסף לכך, בדקו האם מגיע מפקח לבדוק את טיב האיכות של ניקיון המשרדים שלכם, לדוגמא בחברת או.סי חברת ניקיון משרדים, אנחנו דוגלים בביקור של מפקח על כל 8 ביקורים של עובד אצלכם במשרד.

כיסוי ביטוחי הולם

כדי להבטיח כיסוי מקיף, צריך לחפש גם נותני שירותים שיש להם ביטוחי צד ג' , ביטוח חבות מעבידים וביטוח אחריות מקצועית. ביטוחים אלו לא רק מגנים על חברת הניקיון אלא גם שומרים על החברה שלך בכל מקרה של תקריות או תאונות מצערות. תאונות יכולות לקרות אפילו עם חומרי הניקוי הזהירים ביותר, לכן יש חשיבות מכרעת לבחור בחברת ניקיון משרדים שיש לה כיסוי ביטוחי הולם. אל תשכחו לברר על היקף הביטוח של החברה, דבר זה עלול לחסוך לכם המון כסף בהמשך, במיוחד כאשר אתם משאירים מפתח אצל העובד, ורוצים לישון בשקט. 

שירות לקוחות ותקשורת עם מפקחי העבודה

שירות לקוחות, וזמינות של מנהלי חברת הניקיון הוא חשוב מאוד, בין אם מדובר בדרישות נוספות שעליכם רוצים לבצע, או מקרה ספציפי שהייתם רוצים שחברת הניקיון תגיע מיד, חשוב שחברת הניקיון שלכם תהיה זמינה ותמצא פיתרון, בקשו לדעת מחברת הניקיון שלכם מה הזמן המהיר ביותר שיוכלו להגיע במקרה של בלת״מים.

אנא בידקו מי האיש קשר שצריך לדבר איתו במקרים מסוימים, וכך תמנעו מטלפון שבור, אלא שיח קצר, ענייני שבו שני הצדדים חודרים לפעולה על מנת להבטיח שכל דבר קורה בזמנו ובטיבו.

עלות ותקציב

אמנם העלות לא צריכה להיות הגורם הקובע הבלעדי, אך היא מהווה שיקול חשוב בבחירת חברת ניקיון משרדים. בקש הצעות מחיר ממספר חברות והשווה את הצעות המחיר שלהן. זכור כי האפשרות הזולה ביותר לא תמיד תספק את התמורה הטובה ביותר לכסף.

במקום להתמקד רק במחיר, בדוק את כל השיקולים שכתבנו כאן. חפש חברה המציעה תמחור תחרותי תוך מתן שירותים באיכות גבוהה, אשר נותנות לכם שקט להמשך, זכרו, השקעה בחברת ניקיון משרדים בעלת מוניטין יכולה להוביל להגברת הפרודוקטיביות ולשביעות רצון העובדים, מה שבסופו של דבר מועיל לעסק שלכם בטווח הארוך.

אנחנו באו.סי חברת ניקיון משרדים, בנינו לכם מחשבון עלויות ניקיון, שבו תוכלו כבר עכשיו לקבל הצעת מחיר לפי הצרכים שלכם, למתן הנחת קריאת הפוסט של 10% , הזינו את הקוד OC2024

מסקנה: יצירת סביבת עבודה נקייה ומזמינה

לסיכום, בחירה נכונה של חברת ניקיון משרדים דורשת לדון על הדברים החשובים באמת, ולא רק המחיר אלא גם בדיקת רישיונות תקפים, הבטחת כיסוי ביטוחי, התחשבות בניסיון ובמומחיות החברה, סקירת מוניטין, בדיקת ביקורות בגוגל מיי ביזנס והמלצות מלקוחות, דיון באפשרויות התאמה אישית, התחייבות למתן פיקוח על עובדי הניקיון, וזמינות של בעלי החברה או המנהלים הבכירים בה, כמו גם התחשבות במגבלות עלויות ותקציב; אתה כבר עכשיו יכול לקבל החלטה שתביא לסביבת עבודה נקייה ומזמינה עבור העובדים שלך, אך גם בטיחותית.

מקום עבודה נקי לא רק משפר את הפרודוקטיביות אלא גם יוצר רושם חיובי הן על העובדים והן על הלקוחות. אז קח את הזמן כדי לבדוק חברות ניקיון משרדים שונות, לבקש המלצות, ולבדוק את התקשורת הבין אישית עם האנשים שמאחורי החברה. על ידי בחירה נכונה, תוכלו ליהנות מהיתרונות של חלל משרדים נקי ומתוחזק היטב.

אהבתם את הפוסט? מוזמן לשתף אותנו
לקבלת הצעת מחיר
למשרד נוצץ השאירו פרטים
תוכן עניינים
שירותי ניקיון משרדים
צרו אתנו קשר
נשמח לעמוד לשרותכם
לקוחות מרוצים
מה הלקוחות כותבים עלינו?
Liran Katzap
Liran Katzap
2023-09-13
תודה לאושר ולצוות הבנות על השירות המקצועי. רמה אחת מעל כולם!
yoni sorek
yoni sorek
2023-06-04
אני משתמש בשירות שלהם והם מקצוענים..
Sivan Levi
Sivan Levi
2023-04-10
כמנהלת משרד מצאתי את החברת ניקיון הכי מתאימה לנו, אלופים
מתן בר
מתן בר
2023-03-09
שירות נהדר ומקצועי, הצוות אדיב מהיר ויעיל. משתמש בשירות שלהם בעסקים שלי אחרי הרבה אכזבות וסוף סוף מצאתי חברת ניקיון עם שירות, דיוק, מקצועיות ואדיבות.
עמית שוסטק
עמית שוסטק
2023-03-09
הגיעו בשעה שקבענו. עשו עבודה טובה

מבצע שנה חדשה
עד 10% הנחה

קוד קופון
OC2024