לוגו oc-officecleaning

ניקיון משרדים גדולים

כאשר בוחנים ניקיון ותחזוקה של חללי משרדים, גודל המשרד הופך לגורם משמעותי. משרדים גדולים, המארחים בדרך כלל עובדים ולקוחות רבים, מציגים לרוב מערך שונה של ניקיון, תחזוקה ודרישות בהשוואה לעמיתיהם הקטנים יותר. בנוסף, לגודל ומבנה חלל העבודה תפקיד מכריע בקביעת מורכבות הניקיון ושמירה על סביבה היגיינית.

מהם משרדים גדולים?

משרדים גדולים מקיפים לרוב קומות מרובות או חללים נרחבים, הכוללים תחנות עבודה רבות, שירותים, מזווה, חדרי ישיבות ולעיתים אזורי פנאי. תעבורה גבוהה זו של עובדים ומבקרים, יחד עם מרחב החלל העצום, דורשת מידה רבה יותר של ניקיון. .

בחרו בניקיון שוטף או עמוק ויסודי!
וחשבו בעזרת מחשבון ניקיון משרדים וקבלו הצעת מחיר מותאמת אישית!
{{index+1}}
בחר בסוג הניקיון

נקיון קבוע

נקיון חד פעמי

{{officeSize.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
{{workings.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
(מתחת ל6 שעות, ניתן רק בערב)
(אפשר לכתוב גם לפי חצאיים: 9.5)
{{errorNumber}}
{{errorDay}}
סה"כ שעות שבועיות סה"כ שעות חודשיות סה"כ לתשלום סה"כ לשעה
{{ houersResultweekly.toFixed(0) }} {{ houersResultMonthly.toFixed(0)}} {{ Math.abs(Global_Cost_to_Customer).toFixed(0).toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ",") }} ש"ח {{houerlyClient.toFixed(1)}}

{{disWahtApp}}

{{errorCopon}}

{{officeSize.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ',')}}
עלות חד פעמי
{{result.toString().replace(/\B(?=(\d{3})+(?!\d))/g, ",")}} ש"ח + מע"מ

המחיר הסופי יהיה כפוף למדידת המשרד ע"י מפקח הניקיון.

למען הסר הספק המחירים לא כוללים מע"מ

מלאו פרטים מדויקים לקבלת הצעה משתלמת ביותר לניקיון המשרד

{{successMsg}}

מה ההבדל בין משרדים גדולים וקטנים מבחינת דרישות הניקיון?

למשרדים קטנים, לעומת זאת, יש פחות תחנות עבודה, שירותים ואזורים משותפים, הדורשים ניקיון פחות אינטנסיבי. דרישות התחזוקה למשרדים גדולים גם הן בדרך כלל נרחבות יותר בגלל הבלאי המוגבר של מתקנים, רהיטים וציוד.

משרדים גדולים

 

שאלות ותשובות נפוצות

עבור הלקוחות, ניקיון המשרד משמש לא פעם כאינדיקטור למקצועיות החברה והקפדה על הפרטים הקטנים. משרד נקי ומאורגן מציג תדמית חיובית המשפיעה על תפיסת הלקוחות ועל נכונותם לעסוק בחברה. מצד שני, משרד לא נקי עלול לשדר חוסר מקצועיות, מה שעלול להרתיע לקוחות מליצור או להמשיך קשרים עסקיים.

למרות העלות הגבוהה יחסית של שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים גדולים, ההשקעה לרוב מתגלה כרווחית בטווח הארוך. ההוצאה הכספית הראשונית מקוזזת על ידי היתרונות הרבים שמשרד נקי מספק. פרודוקטיביות ובריאות עובדים משופרים, יחד עם תפיסת לקוחות משופרת, תורמים לביצועים ולרווחיות הכוללים של החברה.

החוק בישראל מחייב מעסיקים לשמור על סביבת עבודה נאותה. ניקיון מקצועי שוטף יכול לסייע בשמירה על נכסי המשרד כגון ריהוט, ציוד ואבזור, ולצמצם את הצורך בהחלפות תכופות או תיקונים עקב הזנחה. היבט שימור זה יכול להוביל לחיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן. בנוסף, סביבת משרד נקייה יכולה להפחית את הסיכון להתדיינות משפטית יקרה או קנסות שעלולים לנבוע מאי ציות לתקנות הבריאות והבטיחות בעבודה.

כן. היתרונות של שמירה על משרד גדול נקי חורגים מעבר לאסתטיקה. ההשקעה בשירותי ניקיון מקצועיים ממלאת תפקיד קריטי בשיפור תפוקת העובדים, עיצוב תפיסות הלקוחות, שמירה על נכסי משרדים והבטחת עמידה ברגולציה. גורמים אלה תורמים ביחד לרווחיות הכללית והצלחתו של עסק. לכן, למרות העלות הגבוהה לכאורה, שירותי ניקיון מקצועיים למשרדים גדולים אינם הוצאה אלא השקעה שמניבה תשואות לא מבוטלות.

אהבתם את הפוסט? מוזמן לשתף אותנו
לקבלת הצעת מחיר
למשרד נוצץ השאירו פרטים
תוכן עניינים
שירותי ניקיון משרדים
צרו אתנו קשר
נשמח לעמוד לשרותכם
לקוחות מרוצים
מה הלקוחות כותבים עלינו?
Liran Katzap
Liran Katzap
2023-09-13
תודה לאושר ולצוות הבנות על השירות המקצועי. רמה אחת מעל כולם!
yoni sorek
yoni sorek
2023-06-04
אני משתמש בשירות שלהם והם מקצוענים..
Sivan Levi
Sivan Levi
2023-04-10
כמנהלת משרד מצאתי את החברת ניקיון הכי מתאימה לנו, אלופים
מתן בר
מתן בר
2023-03-09
שירות נהדר ומקצועי, הצוות אדיב מהיר ויעיל. משתמש בשירות שלהם בעסקים שלי אחרי הרבה אכזבות וסוף סוף מצאתי חברת ניקיון עם שירות, דיוק, מקצועיות ואדיבות.
עמית שוסטק
עמית שוסטק
2023-03-09
הגיעו בשעה שקבענו. עשו עבודה טובה

מבצע שנה חדשה
עד 10% הנחה

קוד קופון
OC2024